Verimli, Kullanıcı Dostu, Sürdürülebilir ve Sürekli Hizmet

Verdiğimiz benzersiz barındırma hizmeti farklı niteliklerdeki ihtiyaçlara göre optimize edilerek sunulmaktadır

GLOBALNET Ankara Hosting firması 1999 yılından günümüze kadar 1.500 + proje geliştirmiş, kurumsal müşterilerine sorunsuz ve benzersiz çözümler üretmiştir. GLOBALNET,  mesleki etik ilkelerini kendisine prensip edinmiş ve bu kurallara uyacağına dair altına imzasını atmıştır.

Uzman teknik personeli ve 20 yıllık birimi ile GLOBALNET Dünya genelinde geliştirmiş olduğu iş ortaklıkları, güçlü altyapıları ile Ankara ‘dan binlerce müşterisine kesintisiz ve sürekli hosting hizmetleri, sanal sunucu, bulut sunucu, vds, vps, bulut uygulama çözümleri sağlamaktadır.

1200
Mutlu müşteri
100 %
Memnuniyet
1500
Tamamlanan Proje
500000
Veri Transferi

Değerlerimiz

Sunduğumuz hizmetlere dair kalite standartlarımız

Yedekleme

İçiniz rahat olsun! Web siteleriniz bize emanet. Sunmuş olduğumuz haftalık ve aylık yedekleme periyotları sayesinde sitenizde hangi sorun olursa olsun eski haline getirebilmeniz için yedekli altyapılar ile çalışıyoruz.

7/24 Destek

GlobalNET, Kurumsal müşterilerine sunduğu kesintisiz barındırma ve bütün hizmetlerinde oluşabilecek sorunlarda kesintisiz destek prensibiyle çalışmaktadır.

%99.99 Uptime

GlobalNET’in sunucuları Turkcell Superonline Data Center’da barınmaktadır. Yüksek Uptime ( %99.99 ) oranları ile bağlantı sorunu olmadan internette yer almak ve mail trafiğinizi sağlamak istiyorsanız burası tam size göre!

Çözüm Ortaklarımız

Kesintisiz veri hizmeti oluşturmak için birlikte çalıştığımız çözüm ortaklarımız

© 1999-2020 GLOBALNET INTERNET TEKNOLOJILERI ve YAZILIM TIC.LTD.STI. - "ANKARA HOSTING SUNUCU FİRMASI" 20.YIL

en üst