Verimli, Kullanıcı Dostu, Sürdürülebilir ve Sürekli Hizmet

Verdiğimiz benzersiz barındırma hizmeti farklı niteliklerdeki ihtiyaçlara göre optimize edilerek sunulmaktadır

GLOBALNET Ankara Hosting firması 1999 yılından günümüze kadar binlerce proje geliştirmiş, kurumsal müşterilerine sorunsuz ve benzersiz çözümler sunmuştur. GLOBALNET,  mesleki etik ilkelerini kendisine prensip edinmiştir.

Uzman teknik personeli ve 22 yıllık birimi ile GLOBALNET Dünya genelinde geliştirmiş olduğu iş ortaklıkları, güçlü altyapıları ile Ankara ‘dan binlerce müşterisine kesintisiz ve sürekli hosting hizmetleri, sanal sunucu, bulut sunucu, vds, vps, bulut uygulama çözümleri sağlamaktadır.

GLOBALNET 1999’dan beri 7 gün 24 saat sorunsuz ve kurumsal web sitesi tasarım, wordpress, hosting, sunucu, e-mail, yazılım destek hizmetleri vermektedir. 

Yeni! hosting web domain ssl sitemiz. Hemen şimdi ziyaret edin : https://globalnet.com.tr

Değerlerimiz

Sunduğumuz hizmetlere dair kalite standartlarımız

Yedekleme

İçiniz rahat olsun! Web siteleriniz bize emanet. Sunmuş olduğumuz haftalık ve aylık yedekleme periyotları sayesinde sitenizde hangi sorun olursa olsun eski haline getirebilmeniz için yedekli altyapılar ile çalışıyoruz.

7/24 Destek

GlobalNET, Kurumsal müşterilerine sunduğu kesintisiz barındırma ve bütün hizmetlerinde oluşabilecek sorunlarda kesintisiz destek prensibiyle çalışmaktadır.

%99.99 Uptime

GlobalNET’in sunucuları Turkcell Superonline Data Center’da barınmaktadır. Yüksek Uptime ( %99.99 ) oranları ile bağlantı sorunu olmadan internette yer almak ve mail trafiğinizi sağlamak istiyorsanız burası tam size göre!

© 1999-2023 GLOBALNET | GLOBAL INTERNET TEKNOLOJILERI ve YAZILIM | ANKARA HOSTING WEB SUNUCU ŞİRKETİ"  23.YIL - BTK İNTERNET YER SAĞLAYICI https://globalnet.com.tr
en üst