Güçlü Veri Merkezi

GLOBALNET çözüm ortağı olarak Türkiye’nin en güçlü verimerkezleri olan Turkcell Superonline ve VeriTeknik Datacenter ile kesintisiz ve hızlı hizmet sunuyor.

Bulut Çözümleri

Özellikle uzmanlaştığımız alanların başında cloud ( bulut ) teknolojisi gelmekte ve sektördeki 16 yıllık tecrübemiz ile bulut hosting ve bulut sunucu altyapılarını sorunsuz sunmaktayız.

Hızlı Sunucular

Dünyada en yaygın olarak kullanılan markaların ve SSD teknolojisinin gücünden yararlanan GLOBALNET sürekli gelişen teknolojiyi takip ederek kendini yeniliyor.

7/24 Monitoring ve Destek

Çözüm ortağımız olan veri merkezimizin Network sistemleri 7/24 monitoring ( izleme ) ve takip halindedir. Kullandığımız teknolojiler sayesinde olabilecek sorunlar en kısa sürede tesbit edilip önüne geçilmektedir.

Yüksek Güvenlik

Datacenter’larımız, kendini ispatlamış markalardır. Fiziki ve sistemsel güvenlik üst düzeyde tutularak ve gerekli altyapı özellikleriyle sürekli takip edilmektedir.

99.99% Uptime

Türkiye’nin en büyük 2 farklı internet altyapı sağlayıcısının ana omurgasına fiberoptik kablolarla bağlı olan verimerkezlerimiz kesintisiz internet erişimi esaslarına göre çalışmakta ve %99.99 oranında uptime garantisi vermektedir.

Teknik Bilgilendirme

Yedeklilik İlkemiz

GLOBALNET, Barındırdığı hosting ve sunucularda yedeklilik esasına yönelik çalışmakta yani müşterilerine veri kaybetmemeleri için garanti sunmaktadır. Siz arkanıza yaslanın, siteleriniz bize emanet!

İş Ortaklıkları

* GLOBALNET her alanda uzman ve de güvenilir firmalarla iş ortaklıkları yaparak müşterilerine sorunsuz, kesintisiz ve güvenilir altyapılar üzerinden hizmet sağlamaktadır.

Ağ Altyapısı

Tier-4 altyapı, tamamı fiber omurga, Juniper J-6350 Router ve Cisco 3845 Integrated Services Router,  BGP Anonsu ile bağımsız IP sistemi, IPv6 Altyapı, Saldırı tespit ve önleme sistemi.

Güvenlik

NATO AQAP Standartlarında güvenlik, Tüm sunucu odalarında yangına dayanıklı çelik güvenlik kapısı, Alarm sistemi, 7/24 Kamera izleme ve kayıt, Yangın algılama ve söndürme sistemi, Dahili SMS sunucusu ile 7×24 sunucu sağlığı izleme sistemi, 3. şahıs mallarını kapsayan sigorta

© 1999-2020 GLOBALNET INTERNET TEKNOLOJILERI ve YAZILIM TIC.LTD.STI. - "ANKARA HOSTING SUNUCU FİRMASI" 20.YIL

en üst