22 Eki

Kurumsal Hosting veya sunucu alırken dikkat edilmesi gerekenler

host

Kurumsal hosting ve kurumsal sunucu hizmeti, bireysel hizmetlere göre kesintiye uğramaması daha önemli hizmetlerdendir ve mutlaka Kurumsal bir Hosting hizmeti alırken dikkat edilmesi gereken, tercihlerimizi belirleyebilecek kriterler bulunmalıdır. Hosting; kurumsal itibarınızı önemli derecede etkileyebilen bir sürekli hizmettir. İnternet siteniz aslında sizin dijitalde ki ofisinizdir. Bu kavramı doğru anlamlandırdıktan sonra hosting yani web sitenizin barındırılması ve yayına girebilmesi için lazım olan hizmetin önemi daha iyi anlaşılabilmektedir.

Gelelim Kurumsal hosting ve kurumsal sunucu hizmetlerini alırken dikkat edilmesi gereken kriterlere;

  • Hosting aldığınız yer mutlaka profesyonel olmalı ( Bunun için referansları ile mümkünse görüşüp hizmeti değerlendirin )
  • Hosting sağlayıcısı, kurumsallık, güven ve ciddiyet için şirket olmalı ( Hosting hizmeti veren şirketlerden sorumluluk gereği ve her işlem yasal olduğundan dolayı mağduriyetiniz genellikle diğer şirket olmayan hosting sağlayıcılarında ki gibi mağdur olmazsınız )
  • Hosting sağlayan firma ile ilgili mutlaka araştırma yapın ve varsa şikayetleri veya olumlu yorumları/tavsiyeleri internette araştırın ve buna göre fikir edinebilirsiniz
  • Hosting hizmeti almak istediğiniz firma ile ilgili çevrenize veya internet üzerinde ki çeşitli platformlar da firmanızı sorabilir böylece yine bir fikir edinebilirsiniz.

Yukarıda saydığımız adımları yaptıktan sonra hosting ve sunucu sağlayıcısı olan firma hakkında olumlu veya olumsuz görüş sahibi olabilir böylelikle olası mağduriyet durumlarının büyük ölçüde önüne geçebilirsiniz.

GlobalNET, Ankara kurumsal hosting, kurumsal e-mail hosting ve kurumsal sunucu hizmeti verdiği müşterileri ve bolca referansı bulunan Ankara’nın en köklü ve alanında uzman Ankara hosting firmalarından biridir. Ankara’da kurumsal hosting ve sunucu tedariği konusunda oldukça geniş portföy’e sahip olan GlobalNET İnternet TEchnologies’in temel prensipleri arasında ve başında sorunsuz hizmet ve güven gelmekte ve bugüne kadar elinden gelenin en iyisini yapmakla Ankara hosting sektöründe kendisini ispatlamış bir marka olarak GlobalNET’in kurumsal hizmetleri sizin için son derece güvenilir ve veri kaybı riskinin olmadığı bir firmadır.

Eğer sizde kurumsal anlamda hızlı, güvenli, veri kaybının olmadığı, e-mail hizmetlerinin sorunsuz olarak kullanıldığı ve daha birçok yönden müşterilerine sürekli destek ve hep destek sloganıyla yola çıkan GlobalNET’in servislerini kurumsal anlamda kullanabilir ve mutlu müşterilerimiz arasına katılabilirsiniz.